Σας προσκαλούμε την Δευτέρα 20-12-2021 σε διά ζώσης ενημέρωση σχετικά με τους μαθητές μας και παιδιά σας.

Λόγω των συνθηκών, παρακαλούμε θερμά να τηρηθούν τα εξής:

• Οι γονείς των μαθητών των τμημάτων Γ1, Γ2, Γ3, Α2, Β1  θα έχουν διαθέσιμο το χρονικό διάστημα από 8.15΄ έως 11.00΄.  Οι γονείς των μαθητών των τμημάτων Α1, Α3, Β2, Β3  το χρονικό διάστημα από 11.15΄ έως 14.00΄.
  • Να έχετε ανεβάσει από το Σάββατο 18-12-21 μέχρι και την Κυριακή 19-12-21 και ώρα 13.00 ό,τι σχετικό για την είσοδό σας στο σχολείο έγγραφο διαθέτετε (πιστοποιητικό εμβολιασμού ή νόσησης σε ισχύ ή rapid test 48 ωρών) και αστυνομική ταυτότητα. Τα ανεβάζετε στο edupass 1ο Γυμνάσιο Μοσχάτου ως επισκέπτες, για να οργανωθεί η άφίξή σας. Θα πρέπει την Δευτέρα να έχετε τα ανωτέρω έγγραφα και μαζί σας, είτε στο κινητό είτε σε χαρτί.

Παράλληλα με την ενημέρωση και για την οικονομική ενίσχυση του προγράμματος «Στο βάθος κήπος» στο ισόγειο θα πραγματοποιηθεί bazaar.