Syllogos Gonewn

Η σύνθεση του Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων είναι η ακόλουθη:

Ζέτα Καψάνη  - Πρόεδρος

Λένα Ταντούλου - Αντιπρόεδρος

Σοφία Παπαδιά - Γραμματέας

Γιώργος Πέγκας - Ταμίας

6944207492

Μαρία Βαρελά - Μέλος

κιν. 6948240062

Κωνσταντίνα Χαραλαμποπούλου - Μέλος

Κατερίνα Σοφιανίδου - Μέλος

Εκπρόσωποι στο Συμβούλιο Σχολικής Κοινότητας και στο Σχολικό Συμβούλιο:

Βαρελά Μαρία

Ηλεκτρονική Διεύθυνση:  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Facebook:      https://www.facebook.com/Σύλλογος-Γονέων-Κηδεμόνων-1ου-Γυμνασίου-Μοσχάτου-353358858598717/